תנאי השימוש באתר

תקנון ותנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר smartApps.co.il (להלן ״האתר״)

  1. השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאי תקנון זה, בין אם קראת את התקנון ובין אם לאו.
  2. האתר מרכז מידע וסקירות עבור יישומים למכשירים סלולריים, ומן הסתם אינו קשור בכל אופן או צורה עם בעלי ומפתחי יישומים אלה.
  3. האתר אינו אחראי על איכות, דיוק המידע של היישומים, אין בכוונת האתר לתת כל ערבות בשום צורה לגבי שלמות או דיוק איכות התוכן של היישומים המוצגים באתר. האתר אינו מאשר את אמינותם של היישומים ואו מעמדם החוקי והשימוש בהם, ואינו אחראי לכל נזק כתוצאה משימוש באתר, נזקים אלו כוללים אך לא רק, נזק ישיר, עקיף, מקרי, תוצאתי, כמו כן האתר אינו אחראי על אובדן הכנסה, רווחים, הכנסות, וכל נזק אחר הקשור לאתר או חוסר היעילות של האתר.
  4. האתר אינו שותף לרווחים מרכישות של אפליקציות בקישורים המפנים לחנות האפליקציות, ×”אתר אינו ממליץ או מעודד בשום אופן רכישה של מוצרים, אפליקציות, הרכישה אינה באחריות האתר, הקישורים לאפליקציות ולמוצרים הינם לצורך מידע בלבד, ורכישה ×”×™× ×” באחריות המוכר ממנו רוכשים בפועל ובהחלטה בלעדית של הקונה.
  5. מנהלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לבצע שינויים בתוכן, לרבות אך לא רק, מחיקה, עריכה, או הסרה של כל תוכן ללא הודעה מוקדמת לאף אחד.
  6. השימוש באתר נעשה ע"פ שיקולו ואחריותו הבלעדית של הגולש, הגולש מוותר על כל טענה , דרישה, תביעה מהנהלת האתר הנובעת כתוצאה משימוש זה או אחר באתר.
  7. הנהלת האתר ×©×•×ž×¨×ª לעצמה את הזכות לשנות ואו להוסיף סעיפים לתקנון ×–×” ללא כל הודעה מוקדמת וע"פ שיקולה הבלעדי.
  8. על השימוש באתר יחולו דיני מדינת ישראל בלבד, סמכות השיפוט הבלעדית בגין כל טענה ועניין הנובע מתנאי שימוש זה או מהשימוש באתר הינו בבית המשפט באשדוד בישראל בלבד.
חברים חדשים באתר
Chiko Omar Khalifa
Chiko
אמרי אמויאל
אמרי
IdAn IsrAel
IdAn
נאור ציון
נאור
Naor Amir
Naor
יחיאל יצחקי
יחיאל
כל הזכויות שמורות ל www.smartapps.co.il © 2024 המקור הראשון עבור אפליקציות ותוכן באייפון
"אייפון", "אייפוד טאצ", "אייפד" הינם סימנים רשומים של חברת אפל. תוכן ומידע באדיבות אייטונס.